Sizin İçin Tasarım Yapan Sunum Platformu Beautiful.ai ile Tanışın
61 okunma

Sizin İçin Tasarım Yapan Sunum Platformu Beautiful.ai ile Tanışın

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:44
Sizin İçin Tasarım Yapan Sunum Platformu Beautiful.ai ile Tanışın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Slayt sunumları hazırlamak çağdaş dünyamızda oldukça yaygın hale geldi. İş, mektep ya da değişik etraflarda sık sık sunum hazırlamaya gereksinim dinliyoruz. Etkiletici bir slayt sunum kariyerimizde de oldukça tesirli. Sunum yapılan kitle değişse de insanların alakalarını sürüklemek ya da katılımını sağlamak için iyi bir slayt hazırlamak çok ehemmiyetlidir.

Günümüzde çok kolay uygulamalarla basitçe sunum hazırlamak muhtemel peki ama slayt hazırlamanın en iyi yolu nedir? “Sizin için tasarım yapan ilk sunum oluşturucuyla tanışın.” sloganıyla Beautiful.ai bu mevzuda oldukça cesur bir çıkış yaptı. Suni zihin teknolojisiyle donatılan sunum platformu, çok kısa müddette hayal edilen tasarımı hazırlıyor. Beautiful.ai ile dakikalar içinde sansasyonel slaytlar hazırlayabilirsiniz.

İyi bir sunum nasıl olmalıdır?

5 maddede iyi bir slayt sunumunda öncelikle dikkat edilmesi gerekenler: 

Sunum sırasında söylenenlerin yinelenmesi yerine, anlatılanları destekleyen kısa metinler kapsamalıdır. Monotonluğu önlemek ve katılımcıların alakasını kaybetmemek için değişik tasarımlara sahip slaytlar kapsamalıdır. Sayfa kumpası ve şekillendirme titiz ve tüm sunuma meblağlı olmalıdır. Bilgileri destekleyen grafikler, çizelgeler, içerikler, fotoğraflar, resimler gibi alaka çekici görseller bulunmalıdır. Firmanın ya da kuruluşun kimliğini oluşturan logolar ve renk paletlerinden faydalanılarak, marka ile irtibatlı kalınmalıdır.

Bu kalitelere sahip sunum hazırlamak çok da güç değil. Tesirli sunum hazırlamanın yeni ve neşeli yolu Beautiful.ai aracılığıyla çok kısa müddette profesyonel sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Beautiful.ai nedir?

Beautiful.ai etkileyici slayt sunumları hazırlamaya dayanakçı olan, fikirlerinizi sadece birkaç dakika içinde görsel öykülere dönüştüren otomatik sunum tasarım platformudur. Bu platformun muadillerinden değişik, en ehemmiyetli özelliği sistemde yer alan suni zihin teknolojisi ve suratlarca uslu slayt şablonudur. Bu platform kullanıcıları için muhtemel olan en iyi tercihleri yaparak çok kısa müddette etkileyici sunumlar hazırlamayı sağlar.

Beautiful.ai’de programı kullanmayı bilmek için bir efor tüketmeye hiç gerek yok, kolay ve sade arayüzüyle ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hazırladığınız sunumda tasarım için uzun zamana lüzumunuz yok, basitçe slaytınızı hazırlayabilir kalan zamanda da içeriğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Platform her slayt ve şablonda tamamen özelleştirilebilecek pek çok ince ayar sunar. Ayrıca milyonlarca telifsiz resim ve sembole ulaşabilirsiniz. Beautiful.ai’yi otomatik bir sunum hazırlama programı olarak düşünmek yanlış olur zira, yalnızca otomatik sıradan tasarımlar değil şahsileştirebileceğiniz pek çok özellikle profesyonel bir hizmet sunar. 

Beautiful.ai’in nitelikli sunumlarına rağmen maliyeti de piyasadaki bir hayli profesyonel üretkenlik taşıtının aksine uygundur. Fertsel kullanımlar fiyatsız, en üst seviye azalıklar ise cüzi bir ölçü ile maliyetlendirilir. Daha da hoşu Beautiful.ai’i herkes şartsız koşulsuz fiyatsız sınayabilir. Sık sık sunum hazırlıyorsanız bir dahaki sunumunuzu Beautiful.ai ile hazırlayarak aradaki farkı görebilirsiniz. Buraya tıklayarak Beautiful.ai’ye basitçe erişebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.