VİZYON TAKVİMİ

Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi

Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi

1 Temmuz 2022 1s 28dk Yönetmen: Kyle Balda,Brad Ableson,Jonathan Del Val Senarist: Oyuncular: Steve Carell,Alan Arkin,Taraji P. Henson

Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, ...

FRAGMAN İZLE
Aşkın Gönül Yazısı

Aşkın Gönül Yazısı

1 Temmuz 2022 2s 10dk Yönetmen: Umut Ertek Senarist: Oyuncular: Melis Tüzüngüç,Sebahat Kumaş,Hüseyin Elmalıpınar

Yönetmen koltuğunda Umut Ertek'in oturduğu "Aşkın Gönül Yazısı" filminin oyuncu kadrosunda Melis Tüzüngüç, Sebahat Kumaş, Hüseyin Elmalıpınar, Güntuğ Yardımcı gibi isimler yer alıyor.

FRAGMAN İZLE
Evlat Olsa Sevilmez

Evlat Olsa Sevilmez

1 Temmuz 2022 Yönetmen: Cüneyt İnay Senarist: Oyuncular: Zekeriya Akman,Günay Karacaoğlu,Sadi Celil Cengiz

Evlat Olsa Sevilmez, ölüm döşeğinde olan annesinin son dileğini yerine getirmek için evlenmeye çalışan Samet'in hikayesini konu ediyor. Her hareketi ile hayati tehlike oluşturabilecek bir potansiyele sahip olan Samet, ikili ilişkilerde de oldukça kötüdür. Hal böyle olunca annesinin isteğini yerine getirmek de Samet için oldukça zorlu bir görevdir.

FRAGMAN İZLE
Yang'dan Sonra

Yang'dan Sonra

1 Temmuz 2022 1s 36dk Yönetmen: Kogonada Senarist: Oyuncular: Colin Farrell,Jodie Turner-Smith,Justin H. Min

“After Yang”, robot çocukların yatılı bebek bakıcıları olarak satın alınabildiği bir dünyada geçiyor ve ailelerinin robot ferdi Yang’in (Justin Min) hayatını kurtarmaya çalışan bir çifte (Colin Farrell ve Golshifteh Farahani) ve kızlarına odaklanıyor. Filmde Yang, küçük kız kardeşinin kültürel mirasını ...

FRAGMAN İZLE
Zir-i Cin

Zir-i Cin

1 Temmuz 2022 Yönetmen: Emre Pala Senarist: Oyuncular: Defne Çoban,Ogan Şenyolcu,Mohamad Ahmad

Zir-i Cin, küçük bir köyde korkunç olaylarla karşı karşıya kalan gazeteci bir kadının hikayesini konu ediyor.

FRAGMAN İZLE
Biz Kızla Tanıştım

Biz Kızla Tanıştım

1 Temmuz 2022 1s 48dk Yönetmen: Luke Eve Senarist: Oyuncular: Brenton Thwaites,Joel Jackson,Lily Sullivan

Gelecek vadeden bir müzisyen olan Devon şizofreni hastasıdır ve kardeşi Nick’in bakımına muhtaçtır. Ancak Nick’in karısı Olivia hamile kaldığında ikisi Devon’ın evden ayrılmasını sağlar. Hayatı bir anda altüst olan Devon bu sırada gizemli bir kadın olan Lucy ile tanışır.

FRAGMAN İZLE
Kahran

Kahran

1 Temmuz 2022 Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş Senarist: Oyuncular: Emre Kumuk,Berfin Özmeral,Hilal Yazıcı

Yönetmen koltuğunda Ahmet Yaşar Gümüş’ün oturduğu korku türündeki “Kahran” filminin oyuncu kadrosunda Emre Kumuk, Berfin Özmeral, Hilal Yazıcı, Yakup Sevda gibi isimler yer alıyor.

FRAGMAN İZLE

POPÜLER FRAGMANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.