Redroad V17 Elektrikli Süpürge ile Macbook Pro 13 İnç Kazanma Fırsatı
71 okunma

Redroad V17 Elektrikli Süpürge ile Macbook Pro 13 İnç Kazanma Fırsatı

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:40
Redroad V17 Elektrikli Süpürge ile Macbook Pro 13 İnç Kazanma Fırsatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uslu konut aletleri üreticisi Redroad, geçtiğimiz Eylül ayında Türkiye pazarına giriş yapmış ve kısa bir vakit içerisinde havadaki tozun %99’unu tutabilen elektrikli süpürgesi Redroad V17’yi tanıtmıştı.

Tanıtımın yapılmasının ardından Redroad, süpürgeyi dünya çapında satışa sunmak için gün saymaya başladı ve satışlarla beraber takipçilerine MacBook Pro 13 inç gibi büyük hediyelerin yer alacağı çekilişini de duyurdu. 

Emel, renk mevzusunda en geçimli Redroad V17’yi planlamak

redroad v17

Redroad V17 Renk Geçimi müsabakası ismi verilen bu çekiliş, 13 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Çekilişe katılmak isteyen kullanıcıların yapması gereken şey ise derece kolay; taşıdığı renkler mevzusunda son derece geçimli bir Redroad V17 süpürge planlamak.

Bu mevzuda kendine güvenen kullanıcıların, www.redroad.cc internet sitesinde yer alan Color Match Competition kısmına şahsi bilgileriyle beraber tasarımlarını yüklemesi gerekiyor. 13 Ekim’de başlayacak çekilişin neticeleri, 31 Ekim Çarşamba günü açıklanacak. 

Redroad’a sevk edilen tasarımlar, yeniden aynı internet sitesinde ulus tarafından oylamaya açılacak ve en çok oyu alan tasarım MacBook Pro 13 inçin sahibi olacak. Bu mükâfatı kazanmak için müsabakacıların erişmesi gereken alt limit ise 5 bin rey. 

Çekiliş mükâfatı elbette MacBook Pro 13 inç ile hudutlu değil. Müsabakada en az 3 bin rey almayı başaran 4 bireye kürek sürükleme aleti, en az 2 bin rey alan 5 bireye elektrikli scooter, 500 rey alan 5 bireye yer silme aleti ve son olarak en az 200 rey alan 30 şahsa da elektrikli diş fırçası hediye ediyor. 

Redroad V17 neler sunuyor?

redroad v17

2017 senesinde kurulan Redroad, havadaki tozun %99’unu tutabilen elektrikli süpürgesi için uzun süren Ar-Ge çalışmaları ve 200 deney asıllaştırmış. Çok güzergahlı tek fırçayla daha yararlı paklik sunan yeni elektrikli süpürge, çift HEPA filtresi sayesinde konut durgunlarının solunumuna rastgele bir tesir yaratmıyor. 

Redroad V17, Mandala 9 evreli hengame eksiltme teknoloji sayesinde yalnızca 60 desibel ses üretiyor. Bu da V17’yi süpürgeden yüksek ses dinlemekten haz etmeyen insanlar için son derece kullanışlı bir aygıt haline getiriyor. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.