Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben Açacağım (Yemekler Soğuk Olmasa Bari)
75 okunma

Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben Açacağım (Yemekler Soğuk Olmasa Bari)

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:41
Nusret Gökçe: Uzaya İlk Restoranı Ben Açacağım (Yemekler Soğuk Olmasa Bari)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dikkat çekici bir zafer hikayesine sahip olan Nusret Gökçe, sahip olduğu lokanta zincirinin yanı gizeme oldukça popüler bir sosyal medya fenomeni. Bugüne dek yaptığı paylaşımlarla kerelerce gündem olan Nusret, yaptığı son açıklamayla da dikkat toplamayı muvaffak oldu. Instagram’da bir gönderi paylaşan iş insanı, “Uzaya ilk lokantayı ben açacağım.” ifadelerini kullandı. Aynı paylaşımda, bu lafların İngilizce hali de yer alıyor.

Nusret tarafından yapılan paylaşımda, çıraklık yarıyılında çekilmiş olan bir resim yer alıyordu. Bu resim, yapılan açıklama kadar alaka görmedi. Binlerce yorum yapan takipçileri, Nusret’in bu açıklamasına destek verler. Bazılarıysa daha İstanbul’daki lokantaya dahi gidemediklerini, uzaydaki lokantaya gitmenin hayal dahi olamayacağını ifade ettiler.

İşte Nusret’in yaptığı o paylaşım

Nusret

Nusret Gökçe tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

“Uzaya ilk lokantayı ben açacağım. Bak sonra demedi demeyin dedi. Next destination is the moon to open the first restaurant there!”

Türkiye’de başladığı lokanta zinciri yolculuğuna başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Yunanistan, Dubai, İngiltere ve İspanya’da devam etmekte olan iş insanının lafları, hayal gibi görünebilir. Ancak uzay turizminin resmen başladığını, Ay’a kalıcı bir üssün kurulmak istendiği çalışmalarını görmezden gelmezsek, böylesi bir vaziyetin bir gün asıl olabileceğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

Nusret Gökçe’nin Instagram’daki paylaşımını görmek isterseniz, buradaki irtibatı kullanabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.