DOLAR

22,0965

2.44%
EURO

23,8875

2.76%
ALTIN(gr)

1.394,49

2,46%
BİST 100

5388.8

2,46%
Kuveyt Türk ve Türk Hava Yolları’ndan iş birliği
99 okunma

Kuveyt Türk ve Türk Hava Yolları’ndan iş birliği

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:45
Kuveyt Türk ve Türk Hava Yolları’ndan iş birliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuveyt Türk’ün, Türk Hava Yolları ve Mastercard ile yaptığı uyuşmayla Miles&Smiles ortaklığına dahil olan ilk katılım finans kuruluşu olduğu açıklandı. Asıllaştırılan basın buluşmasında, Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan ve Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Destekçisi Ahmet Olmuştur, mevzubahisi ortaklık ile alakalı ayrıntılı bilgi verdi.

“Ortaklığı, katılım finansın ve Kuveyt Türk’ün eriştiği safha bağlamında anlamlı buluyoruz”

Basın buluşmasında konuşan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, “Türkiye’nin lider katılım finans kuruluşu olarak katılım finans sektöründe bir ilki daha yaşama geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlklerimizi bu sefer havacılık sektörüne taşıyoruz. Türk Hava Yolları ve Mastercard ile yaptığımız iş birliği sayesinde, Miles&Smiles’ın istisnalı dünyasının güçlü oyuncularından biri, katılım finans dünyasının ise ilk temsilcisi olmaktan dolayı mutluluk dinliyoruz. Bu ortaklığı, katılım finans sektörünün ve bankamızın eriştiği safha bağlamında anlamlı ve bedelli buluyoruz. Yapılan uyuşmanın ve birlikteliğin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

“İlkleri hakikatleştirerek Miles&Smiles ortaklığına dahil oluyoruz”

Fertsel ve tüzel alıcıların hizmetine sunulacak olan Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarıyla, her yolculuğun iz vazgeçen anlamlı bir tecrübeye dönüşmesine katkı sağlamayı amaçladıklarını vurgulayan Ufuk Uyan, “Fertsel ve tüzel alıcılarımıza sunacağımız kredi kartlarının yanı gizeme sektörde bir ilki hakikatleştirerek mil kazandıran banka kartı da hazırladık. Ticari alıcılarımız için sunacağımız Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartıyla da farkımızı ortaya koyuyor ve burada da sektörde bir ilki yaşama geçiriyoruz. Miles&Smiles Business kartımızı, kişi işletmelerinin yanı gizeme ilk kere ticari işletmeler de kullanabilecek. Ayrıca kartımız şirketlerin ortak ve çalışanlarına müteveccih ana karta bağlı ek kartlarla Mil kazandıran yapısıyla da öne çıkacak. Tertip Edeceğimiz kampanyalarla alıcılarımızın temennilerine ve gereksinimlerine en uygun yararları sağlayacağız. Kart ortaklığına, ilkleri hakikatleştirerek katılmaktan dolayı mutluluk dinliyoruz. Bu ortaklığımızın hem finans hem de havacılık sektörüne yeni bir soluk getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

“Azalarımız yeni uyuşmadan büyük memnuniyet dinleyecek”

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Destekçisi Ahmet Olmuştur, “İşletme olarak, kurulduğumuz ilk günden beri daha iyisini hakikatleştirme amacıyla yolcularımıza seyahatlerinde güven ve konforun yanında hatasız bir seyahat tecrübeyi sunmak için çalışıyoruz. 1989 senesinde yaşama geçirdiğimiz sadakat programımız Miles&Smiles, bugün 13 milyon abonesi, 200’den fazla program ortağı ve Star Alliance eforu ile dünyanın en iyilerinden biri olarak gelişmeye devam ediyor. Miles&Smiles abonelerimize yalnızca uçuş esnasında değil, yaşamın her anında avantaj sunuyoruz. 13 değişik sektördeki imtiyazlar ile Mil kazandırıyor, ödül biletler ile tekerrür uçuşlarımızda ağırlıyoruz. Bugün, Türkiye’nin sancak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları’nın sadakat programı Miles&Smiles’ın ve ülkemizin lider katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın program ortaklığını duyurmaktan mutluyuz. Her iki markanın ortak alıcısı olan abonelerimizin bu uyuşmadan büyük bir memnuniyet dinleyeceğine inanıyorum” dedi.

Verilen bilgiye göre Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kartı, kişi işletmelerinin yanı gizeme ilk kere ticari işletmeler de kullanabilecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.