Konami, eFootball 2022’nin Göz Kanatan Grafiklerinin Ne Zaman Düzeltileceğini Açıkladı
68 okunma

Konami, eFootball 2022’nin Göz Kanatan Grafiklerinin Ne Zaman Düzeltileceğini Açıkladı

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:38
Konami, eFootball 2022’nin Göz Kanatan Grafiklerinin Ne Zaman Düzeltileceğini Açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İyi bir reyin olduğu için değil de reyin mecrasında alay mevzusu olduğu için çıktığı ilk günden beri gündemden düşmek öğrenmeyen eFootball 2022, hiçbirimizin bir anlam veremediği grafikleri sayesinde Steam’de senenin en makûs oyunu olarak seçilmişti. 1 seneyi aşkın bir müddettir çıkmasını bekleyen hayranlarını hüsrana uğratan eFootball 2022’nin imalcisi olan Konami, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden oyunun göz kanatan grafikleri nedeniyle oyunculardan özür dileyerek en kısa zamanda oyunda iyileştirme yapacaklarını belirtmişti. 

Daha evvel “Tüm kaygıları ciddiye alacağız ve mevcut vaziyeti iyileştirmek için mücadele göstereceğiz” diyerek bir özür dileyen Konami’den, eFootball’ın mukadderatına dair yeni bir açıklama geldi. 

Aktüelleme 28 Ekim’de

eFootball 2022 grafikleri

Japonya merkezli video reyin ve cümbüş işletmeyi, oyuncularının genelinin rahatsız edici olarak nitelendirdiği dünyaca ünlü reyin acelesi PES’in yeni adla gelen reyin eFootball 2022’deki surat efektleri için bir kere daha özür dileyerek, bu yanılgıyı 28 Ekim’de yapacağı bir aktüelleme ile karşılama edeceğini duyurdu. 

Konami’nin video reyin geliştirici takımı tarafından yapılmış olan açıklamada aktüellemeye dair ayrıntılar verilmemiş olsa da, işletmenin aktüelleme ile eFootball 2022’ye yeni içerik ve özellikler ilave etmeyeceği belirtiliyor. Bir değişik taraftan Konami yetkilileri, 28 Ekim’de yapılacak olan mevzubahisi aktüellemeyi takiben kasım ayı içerisinde yeni içeriklerin de olacağı bir başka aktüellemenin aktive edileceğini aktardı. 

Yayınladığı iletide Konami ayrıca, ilerleyen süreçte aktüellemeye ait daha fazla ayrıntı paylaşacaklarını ve geri bildirimlere yanıt vereceklerini de sözlerine ilave etti. 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.