DOLAR

19,1632

0.19%
EURO

20,9318

0.4%
ALTIN(gr)

1.209,38

-0,31%
BİST 100

4943.18

-0,31%
İhlas Medya Grubu iletişim ajanslarını ağırladı
76 okunma

İhlas Medya Grubu iletişim ajanslarını ağırladı

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:44
İhlas Medya Grubu iletişim ajanslarını ağırladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bünyesinde medya sektörüne güzergah veren yayın uzuvlarını barındıran İhlas Medya Grubu, irtibat ve PR ajans idareyicilerini davetli etti. İhlas Medya Grubu konut sahipliğinde reelleştirilen organizasyonda İhlas Haber Ajansı’nın hizmetleri ve yayın grubunun hizmetleri paylaşıldı.

Buluşmada konuşan Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü Yücel Koç, Türkiye Gazetesi’nin günlük 110 binin üzerinde adrese gazeteyi bizzat vazgeçen bir müessese olduğuna dikkat toplayarak, “Türkiye’ye ilk üyelik sistemini başlatan gazetedir. Yarım yüzyılı geçen bir vakitte sahibi ve ülkemize hizmet eden misyon değişmedi, Pandemi yarıyılında da gazetemizi aksatmadan üyelerimize eriştirdik. Bizim okuyucularımız çok hassastır. Gazetenin duyurularına kadar okuyorlar. Bir beceriksizimiz olursa ikaz ediyorlar. Türkiye’nin dünyada büyüyen tesirini ve ülkemizin hoşluklarını, sansasyona kaçmadan duyuruyoruz. Gazetenin kuruluşundan itibaren Türkiye adına uygun olarak memleketimizi olan vazifemiz devam ediyor. Rahmetli Enver Ören burayı hangi misyonla kurduysa, bugün de aynı misyon ile devam etmekteyiz” dedi.

TGRT Haber Ekonomi Müdürü Celal Toprak ise bu büyük buluşmada İhlas Medya Grubu’nun yeni yayın yaşamına başlayan İş Dünyası mecmuasını tanıttı. Toprak, “Ailemizin yeni abonesini olan ‘İş Dünyası’ mecmuasını sizlerle tanıştırmak istiyorum. Mecmuamızın en ehemmiyetli özelliği sürdürülebilir bir dünya için çaba etmesi olacaktır. Bu mecmua sürdürülebilir ekonomiye destek olacaktır. İhlas Grubu’nun en ehemmiyetli faaliyetlerinden olan matbaalarında yarım saat içerisinde prova baskısını asıllaştırdık. Bu mecmuanın kağıdının yüzde 20’si geri dönüşümden sağlanan malzemelerdendir. İhlas Medya grubu işi başlarken ve dağılırken ‘hellalleşilen’ bir müessesedir. Bu ailede bulunmaktan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Organizasyonda İHA Müessesesel İrtibat ve Pazarlama Direktörü Murat Karadayı, ajansın hizmetlerini anlattı. Karadayı, “İHA müessesesel irtibat alanında güçlü teknik alt yapısı ile ehemmiyetli bir çözüm ortağıdır. Canlı yayın makinelerimiz ile geniş bir alandan, çok kısa vakitte hem televizyonlar hem de sosyal medya hesapları için canlı yayın ihtimalimiz bulunuyor. Dünya’nın en ehemmiyetli sinyal taşıyıcı haber kuruluşu olan İHA, Türkiye’de de bir hayli organizasyonda güçlü işbirliği ile tanıtım alanında çözüm üretmektedir. Enver Ören’in vizyonu ile tam medya kuruluşlarına 28 yıldır aralıksız bir biçimde hizmet sunuyoruz. Geniş bir yelpazedeki medya kuruluşlarına, İHA günde vasati bin yazılı ve resimli haber, 300 adet görüntülü haber ve 3 bin resim üreten bir fabrikadır. Bu haberleri 2 binden fazla azamıza tarafsız, yorumsuz bir biçimde eriştiriyoruz. 55 televizyon kanalının her gün uydu üzerinden 2 haber ilanının kendi stüdyolarımızdan canlı olarak eriştiriyoruz. Böyle bir networkü şirketlerinizin çalışmalarını duyurmakta kullanabilirsiniz” diye konuştu.

Organizasyona İhlas Medya Grubu Başkanı Aslıhan Ören, İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas, İhlas Gazetecilik İdare Heyeti Başkanı İsmail Kapan, TGRT Haber Genel Yayın Rejisörü Ercan Seki, İhlas Haber Ajansı Genel Yayın Koordinatörü İrfan Altıkardeş, Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü Yücel Koç, TGRT Haber Ekonomi Müdürü Celal Toprak katıldı.

“İhlas Medya Grubu ile yaptığımız çalışmalarda yaptığımız haberlerin yansımalarını üst seviyede alıyoruz”

Buluşmaya katılan irtibat ajansları idareyicileri de görüşlerini bildirdi. Kayra Medya Kurucusu Önder Barlas “Medya grupları PR ve basın danışmanları firmalarının işlerini basitleştiriyor. Sunmuş olduğumuz duyuruların medyaya dağıtılmasında ve geniş kitlelere duyurulmasında ve yayınlanmasında bize büyük destekleri oluyor. İhlas Medya Grubu ile yaptığımız çalışmalarda, haberlerin yansımalarını üst seviyede alıyoruz. Özellikle haberlerimiz İhlas Haber Ajansı tarafından servis edilmişse, haberlerimizin Anadolu’nun en ücra köşesine dahi erişmesi olası oluyor. İhlas Haber Ajansı’yla yaptığımız çalışmalarımız temennilerimizi karşılıyor” diye konuştu.

“İhlas Medya Grubu’nun çalışmalarını daha yakından tanıma fırsatımız oldu”

PR Basın Ulusla İlişkiler Genel Koordinatörü Tamer Coşkun, “Müesseselere ve firmalara medya irtibat danışmanlığı yapıyoruz. Alıcılarımızı milli ve yerel medyayla buluşturuyoruz. Medya firmaları bizim işbirliği yaptığımız müesseseler. Yaptığımız haberlerin İHA ile hoş sonuçlarını alıyoruz. Bugün İhlas Medya Grubu’nun çalışmalarını daha yakından tanıma fırsatımız oldu” ifadelerini kullandı.

Organizasyon fuaye alanına kurulan platformda yapılan resim çekimiyle sonlandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.