Hizbullah Meclis’e girdi Okkan’ın kemikleri sızladı
23 okunma

Hizbullah Meclis’e girdi Okkan’ın kemikleri sızladı

ABONE OL
Mayıs 27, 2023 02:45
Hizbullah Meclis’e girdi Okkan’ın kemikleri sızladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyunu yüzde 105 artırarak ikinci defa Elazığ’dan milletvekili seçilen Gürsel Erol, Cumhur ittifakı tarafından TBMM’ye terör örgütleriyle ilgili yasal düzenleme getirilmesi halinde Meclis’i birbirine katarak o teklifi getirenlerin alnını karışlayacaklarını söyledi. Gürsel Erol, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre ve 27. devir Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ile birlikte Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Elazığ ve ilçelerinde esnaf ziyaretleri yapıyor. Bölücü terör örgütünün başı Abdullah Öcalan ve terör örgütleriyle ilgili hiçbir düzenlemenin Meclis’e getirilemeyeceğini belirten Gürsel Erol, SÖZCÜ’ye konuştu: Elazığ’dan, Gazi Caddesi’nden hem Elazığ’a hem Türkiye’ye haykırıyoruz: Abdullah Öcalan ve terör örgütleriyle ilgili bir yasal düzenlemeyi Meclis’e getirmeye yürek edemezler. Herkes rahat olsun. Terör örgütleriyle ilgili düzenlemeyi getirecek olan biz olmayacağız.

AKP DEVRİNDE terör BAŞLADI

Terör örgütleriyle ilgili düzenlemeyi AKP’nin 2003-2016 yılları ortasında üç sefer Meclis’e getirdiğini, bunların CHP tarafından reddedildiğini hatırlatan Gürsel Erol, kelamlarını şöyle sürdürdü: Sayın Cumhurbaşkanı’mız televizyon canlı yayınında Kılıçdaroğlu’nun düzmece seçim reklamı için ‘Kandil görüntüsü montaj’ dedi. Montaj olduğunu kendisi itiraf etti. Bu ülkeyi 2002 yılına kadar yönetenler, 1999 yılında Abdullah Öcanlan’ı getirdiler. Başbakan Bülent Ecevit, yardımcısı Devlet Bahçeli’ydi. Öcalan yargılandı, idam cezası kaldırıldığı için ömür uzunluğu mahpus cezasına çarptırıldı. Devletimiz 2002 yılına kadar terörü sıfırladı ve AKP iktidarına ülkeyi terörü bitirilmiş olarak teslim etti. 2002 yılından günümüze kadar yanlış siyasetlerden kaynaklı terör yeniden kendisini Türkiye’de var etti. Terör bunların devrinde canlandı.

GAFFAR OKKAN’I ŞEHİT EDENLER

PKK’nın ülke içinde tehdit olduğunu, Suriye’deki uzantısı olan YPG’nin de bu ülke için tehdit olduğunu belirten Erol, kelamlarını şöyle sürdürdü: Gaffar Okkan’ı ve tıpkı gün 5 muhafazasını şehit eden Hizbullah da son derece tehlikeli bir örgüttür. Ne yazık ki Gaffar Okkan’ı şehit eden örgütün siyasi uzantısı olan partinin temsilcileri de AKP listesinden milletvekili olarak TBMM’ye girdi. Onlara karşı niye sessiz kalınıyor, isyan edilmiyor? Gaffar Okkan’ın ve birlikte şehit edilen 5 polisimizin kemiklerini sızlattılar. Okkan ve arkadaşları, bu durumda mezarında rahat uyuyabilecek mi? Biz gayret edeceğiz. CHP Atatürk’ün partisidir. CHP, devletin partisidir. Bu manada da biz devletimize de Meclisimize de sahip çıkacağız.

Bakanlık bile vermedi çantada keklik sandı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’da Ticaret Lisesi’nde tahsil gördüğünü ve liseyi birincilikle bitirdiğini kaydeden Gürsel Erol, Elazığlılar’a şu davette bulundu: 28 Mayıs’ta sandık başına gideceksiniz. Bu bölgenin evladı, bu bölgenin ekmeğini yemiş, Ticaret Lisesi’ni birincilikle bitirmiş genel liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu’na cumhurbaşkanlığında takviye verin. Bu memleketten de bir cumhurbaşkanımız olsun. AKP bu kente bir bakanlık bile vermedi, daima çantada keklik gördü. Pazar günü sandığa gidin bu ülkenin cumhurbaşkanı olarak Kılıçdaroğlu’na oy verin. Bu kentte hem bir bakan olsun hem de bir cumhurbaşkanı olsun.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.