GTA The Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı Ortaya Çıktı
78 okunma

GTA The Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı Ortaya Çıktı

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:42
GTA The Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı Ortaya Çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dev reyin üretimcisi Rockstar Games geçtiğimiz günlerde normalleşmiş Grand Theft Auto GTA oyununun aktüellenen versiyonu olan GTA Triology Definitive Edition kolisini duyurmuştu. Firma tarafından oyunun maliyeti ve piyasaya çıkış tarihine dair bir açıklama yapılmamıştı.

Bir video reyin satış platformunun listesine göre Rockstar, GTA Trilogy remasterlara premium maliyet tanımlayabilir.

Satış maliyetinin 70 Euro etrafında olacağı varsayım ediliyor

GTA

Üretimci firma, oyunlarının tamamında görsel iyileştirmeler ve çağdaş reyin geliştirmeleri ile bu sene piyasaya çıkacağı duyurulan GTA Definitive Edition koleksiyonunun satış maliyetini henüz duyurmadı. Reyin perakendecisi Base.com yenilenen GTA Definitive Edition koleksiyonu için ön siparişleri açan ilk firma oldu. Base.com’un internet sitesinden alınan bir görüntüye göre GTA Definitive Edition koleksiyonu 70 Euro etrafında bir maliyet ile fiyatlandırıldı.

Rockstar Games, Mart ayında “ABD’de en son 2005, 2006’da bir ön cephe maliyet çoğalışının reelleştiğini, bu surattan harcayıcıların buna hazır olduğunu düşünüyoruz” diyerek, premium maliyetlendirme uygulama kararını duyurmuştu. Ancak yenilen kolinin maliyeti ya da çıkış tarihi hakkında rastgele bir açıklama yapılmamıştı. Yeni nesil maliyetlerle alakalı yayıncılar ortak bir tabanda buluşabilmiş değil. Bu surattan net bir şey söylemek doğru olmasa da yeni koleksiyonun 65-80 Euro bandında değişeceği düşünülüyor. Henüz kesin bir maliyet tanımlanmamış olsa da varsayım edilen maliyetlere bakılırsa ülkemizde oldukça yüksek bir yaftaya sahip olacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.