Ece Ronay’a Attığı Mesajlar İfşa Olan Mehmet Ali Erbil: Bundan Sonra Sosyal Medyadan Yürümeyeceğim
105 okunma

Ece Ronay’a Attığı Mesajlar İfşa Olan Mehmet Ali Erbil: Bundan Sonra Sosyal Medyadan Yürümeyeceğim

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:27
Ece Ronay’a Attığı Mesajlar İfşa Olan Mehmet Ali Erbil: Bundan Sonra Sosyal Medyadan Yürümeyeceğim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan vakalarından bir tanesi, internet fenomeni Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasındaki taciz sorunuydu. Ronay’ın iddialarına göre Mehmet Ali Erbil, kendisine hudutları aşan iletiler yollamıştı. Erbil ise bu iddiayı yalanlayarak topu asistanına atmıştı. Mesele o kadar çok gelişti ki yargıya dahi taşındı.

Yargı süreci sonunda neler yaşanacağını şimdiden öğrenmek güç olsa da Mehmet Ali Erbil’in yaptığı son açıklamalar, ünlü komedyenin bu mesele için pişman olduğunu gözler önüne seriyor. Bir program evvelinde gazetecilerin suallerini cevaplayan komedyen, “Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan başka bir deyişle…” ifadelerini kullanarak, pişman olduğunun sinyallerini verdi.

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil

Gazetecilere verdiği beyanatta bir bireyin “Bundan sonra da sosyal medyada yürümeyin” demesi üzerine mevzuyla alakalı konuşan Erbil, “Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip.” dedi. Sosyal medya kullanmayı beğendiğini belirten Erbil, “Çok eğleniyorum. Sosyal medya defterini kapattım diyemem. Çok oyalanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Magazin dünyasının gündemini sallayan hadise, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Kimileri Ece Ronay’ı kollarken bazılarıysa Mehmet Ali Erbil’in tarafındaydı. Ronay’ın 17 yaşında olduğu yarıyıla ait görüntülerini yayınladığı ileri sürülen bir televizyon programı için de tepkiler mevcut. Özetle bu hadise, Türkiye’de uzunca bir vakit daha konuşulmaya devam edecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.