Beklenen Oluyor: Netflix, Squid Game’i Video Oyununa Dönüştürmek İstediğini Açıkladı
74 okunma

Beklenen Oluyor: Netflix, Squid Game’i Video Oyununa Dönüştürmek İstediğini Açıkladı

ABONE OL
Ekim 13, 2021 21:28
Beklenen Oluyor: Netflix, Squid Game’i Video Oyununa Dönüştürmek İstediğini Açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Netflix’in yeni dizilerinden Squid Game, son günlerde dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Öyle ki adını ve resmini görmediğimiz bir gün olmuyor. Geçtiğimiz saatlerdeyse Netflix, Squid Game adını reel anlamda uslara kazıyacak bir harekete girişeceklerini resmen açıkladı. Squid Game, artık bir reyin olarak karşımıza çıkacak.

Kolay oyunları bir vefat oyununa çeviren Squid Game, halihazırda pek çok Roblox gibi pek çok sandbox yapılı oyunda bir uyarlamaya sahip. Fakat elbette gözler, bu diziyi reel yapacak lisanslı bir oyunu kolluyordu. O haberse bugün Netflix tarafından verildi. Yakında reyin dünyasında etkin rol oynayacak olan Netflix, bu oyunlarından birisinin de Squid Game olacağını belirten bir açıklama yaptı.

Squid Game video oyunu olarak karşımıza gelebilir:

squid game

ComicBook tarafından paylaşılan bilgiye göre Netflix, reyin dünyasına atılımlarında yeni alaka odaklarının Squid Game dizisini bir video oyununa çevirmek olduğunu doğruladı. Squid Game’in oyununun nasıl olabileceği hakkındaysa henüz hiçbir ayrıntı paylaşılmadı. Netflix, video reyin özelliğini geçtiğimiz haftalarda test etmeye başlamıştı. Henüz mobil oyunlarla başlayan bu teşebbüs hakkında önümüzdeki günlerde yeni şeyler dinleyecek gibiyiz.

Squid Game’i şu anda dostlarınızla oynamak isterseniz:

roblox squid game

Squid Game, oyuncuların oyunun tüm kaynaklarını kullanarak kendi oyunlarını yaratmalarını sağlayan sandbox cinsinde bir reyin olan Roblox’ta kısmen oynanabiliyor. Squid Game seçeneği olan bu modda oyuncular, dizideki oyunlara en yakın biçimde planlanmış oyunlarda birbirleriyle vefatına çaba ediyorlar. Elbette bu reyin modu resmi bir mod değil.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.