Aziz Yıldırım’ın ismi bulvara verildi
47 okunma

Aziz Yıldırım’ın ismi bulvara verildi

ABONE OL
Ekim 13, 2021 23:00
Aziz Yıldırım’ın ismi bulvara verildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fenerbahçe Kulübünün daha önceki başkanı Aziz Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün daveti üzerine kente gelerek isminin verildiği bulvarı gezdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, çocukluğu Düzce’de geçen ve Belediye Meclisinin onayıyla kentteki bir bulvara adı verilen Yıldırım, şehirdeki spor yatırımlarını araştırdı.

Daha sonra adının verildiği bulvarı dolaşan Yıldırım, resim sürükletti.

Yıldırım, yeni açılan Mutfak Sanatları Merkezi’ne de giderek yapılan çalışmalardan dolayı Özlü’ye teşekkür etti.

Aziz Yıldırım, Düzce’nin sporla anılmasından her zaman mutluluk dinleyeceğini ve bir bulvara adının verilmesinin onur verici olduğunu belirtti.

Düzce’nin kendisi için özel bir şehir olduğunu aktaran Yıldırım, “Burada geliştim ve burada spora başladım.” ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı Özlü de Aziz Yıldırım’ın her zaman Düzcelilerin yanında olduğunu vurgulayarak, şunları kaydoldu:

“Aziz Yıldırım’ın Düzce’ye ve Düzce’nin spor camiasına kattığı değer ehemmiyetli. Aziz Yıldırım’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duydum. Kendisi lüzum dinlediğimiz her anda Düzce’nin yanında. Kendisinin yarıyılında hizmete giren Fenerbahçe Topuk Yaylası Kuruluşları da Düzce’mizin tanıtımı açısından çok ehemmiyetli. Kendisine Düzce’mize yaptığı yatırımlar ve verdiği ehemmiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.”
Spor yatırımlarının devam ettiğine işaret eden Özlü, “Düzce’mizi spor şehri haline getirmek için çalışıyoruz. Şehrimizdeki çocuk ve gençleri spora yönlendirmek için hissedar müesseselerle Spor Yüksekokulunu kurduk. Binlerce çocuğumuz spor yapmaya başladı. Böylece altyapımızı da kuvvetlendiriyoruz. Öteki yandan Şıralık bölgemizi spor yerleşkeyi haline getiriyoruz. 10 bin karakter stadyum yapıyoruz. Şu anda yedek stadyum yapılıyor, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları yapılacak. Düzce’mizin ismi, spor alanlarında daha çok dinlenecek. Sporla geleceğe yatırım yapıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.